| nikolettta a întrebat:

De ce imi apare de ceva vreme pe facebook cand dau sa vad profilul unui prieten ca il "urmaresc" desi eu nu am activat acea optiune? Si chestia aste se intampla cand dau sa vad profilul tuturor prietenilor MULTUMESC FUNDA

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Este o oarecare greseala de traducere happy
Ai posibilitatea de a seta ce stiri vrei sa vezi de la fiecare "prieten" (toate, cele importante pentru tine, sau deloc - implicit fiind "toate")

| Bogdi_Bogdi_1990 a răspuns:

Eu as zice ca ei si-au pus optiunea....Si care vreau sa il urmares..Si tu poti face asta.Da prieteni tai si-au pus sa ii urmareasca altii. FUNDA?