| onnu a întrebat:

Buna Tupu! stiti cumva de ce nu imi mai apare wall-ul pe facebook? (nici prietenilor care se uita pe profilul meu nu le apare)

6 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Ţi-ai activat cumva timeline-ul?

| onnu explică (pentru AdiSR):

Da!

| AdiSR a răspuns (pentru onnu):

Dacă dai click pe numele tău din partea dreapta sus nu îţi apare wall-ul?

| onnu explică (pentru AdiSR):

Nu!

| AdiSR a răspuns (pentru onnu):

Practic wall-ul tău este ceea ce vezi când intri pe pagina ta...toată activitatea este înşirată pe profil

| onnu explică (pentru AdiSR):

Da,dar ...mai sunt care au temeline si le apare wall-ul! in fine porcarie mare cu temeline-ul asta