| purpleeyes a întrebat:

De ce imi scad followerii pe Twitter? acum 2 zile aveam 22 si acum am 19. Mi-au dat unfollow?

Funda

Răspuns Câştigător
| AdeSmile a răspuns:

Daca acum 2 zile aveai 22 si acum ai 19 inseamna ca nu te mai vor in lista lor de prieteni. straight face crede-ma stiu ce spun pentru ca am si eu twitterhappy Funda?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| laptopnews a răspuns:

Da, despre unfollow este vorba. Incearca sa urmaresti cat mai multe persoane, in felul asta vei avea si tu mai multi "urmaritori" si sa ai activitate intensa. Succes!

| Pitikut a răspuns:

Probabil pentru ca debitezi numai prostii pe twiter si unii oameni nu vor sa vada ceea ce debitezi tu si ti-au dat unfolow

| AdeSmile a răspuns:

Thank you! Apropo tu joci imvu?big grin