| Anonimul8297 a întrebat:

Ce retele de socializare cunoasteti gen Pinterest sau Twitter in care se pot face usor followerii?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Facebook

| Anonimul8297 explică (pentru suntserios):

Nuuuuu! Unde crezi ca sunt crescut? In pestera? Cum mama naibii esti userul anului si imi raspunzi "Facebook" cand eu intreb de followeri facuti usor? ArmyXD a dat un raspuns bun, dar...pfff, n-are rost sa mai continui.

| suntserios a răspuns (pentru Anonimul8297):

Da facebook ul ce are? e problema ta daca nu poti sa iti faci followeri nu e problema retelei de socializare

| Anonimul8297 explică (pentru suntserios):

Si intrebarea mea care a fost? Care sunt cele pe care poti face usor? Eu nu doresc sa-mi promovez profilul personal, ci produse, deci am nevoie de retele care nu lupta tare impotriva spamului, cum sunt Twitter si Pinterest. Daca erai atent la intrebarea mea intelegeai.

| ArmyXD a răspuns:

Ask.fm