| stryder a întrebat:

De ce in untima saptamana si jumatate nu mai merge sa intri pe empiremt2 am auzit ca nu le mai da voie romanilior sau este in reparatii. Deci care este adevarata pana la urma?

3 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Este in reparatii

| Daliana_8116 a răspuns:

Da am vazut`. cica ar fi in reparatii. si au trecut 3 zile de la acele " reparatii". cred ca au schimbat iar serverele. nu stiu ce sa zic sad

| stryder explică:

Faptul ca este in reparatii am inteles dar in timpul acestor reparatii uni oameni (baieti /fete / adulti) pe diferile bloguri spuneau ca la ei functioneaza. dar mai este ceva nu stiu exact caand au postat acei oameni pe acele bloguri dar din toate acele comentarii trebuia sa fie unul in timp real