| Ruxy a întrebat:

De ce intrebare pe care am pus-o acum 4 ore e inca in asteptare? La fel si un raspuns pe care l-am dat la o alta intrebare a unui utilizator TPU. Au cumva prioritate utilizatorii care au mai multe puncte? Sau dupa ce criterii se aproba intrebarile si raspunsurile?
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Intrebarile trebuie aprobate de 3 moderatori, deci dureaza ...intra si tu pe Moderare de Continut si aproba intrarea intrebarilor mai repede.
Nu exista niciun favoritism intre utilizatori...nu ai observat ca o anumita intrebare apare de doua sau chiar de trei ori?
Totul e sa ai rabdare...

2 răspunsuri:
| Rizer a răspuns:

Buna ruxy
da sa stii ca la 30 de raspunsuri date de tine atunci ti se aproba automat intrebarile si raspunsurile tale
Deci raspunde la cat mai mukte intrebari ca sa ti se aprobe automat!
Bafta!

| tinichea a răspuns:

Calcatorul raspunde, adica o masinarie biomecanicoelectrica... tu intrebi ceva, cine doreste raspunde ceva, tu premiezi sau nu ceva.

pa pa pa
muuuuuuuuuuuuuuuuuuu