| Mishulet a întrebat:

Am trimis mai multe raspunsuri si o intrebare acum 2 ore. Ce criterii se folosesc pentru a alege intrebarile si raspunsurile care se afiseaza? Multumesc pentru raspuns.

Răspuns Câştigător
| andi a răspuns:

Toate in ordine... dar nu imediat, intai trebuie verificate de administratoru' site-uluiwinking

3 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Toate raspunsurile si toate intrebarile se posteaza.winking Ai putina rabdare ca vor aparea.happyTrebuie doar sa astepti putin si gata.happy

| alexa a răspuns:

Se afiseaza toate raspunsurile si intrebarile
vezi k daca rasp la o intrebare care deja are mai muilte rasp e o sageata undeva in deapta sus si acolo poate se alfa si rasp tau
sau poate ca sunt prea multi care rasp in acelasi timp si pana le verifica pe toate iti dai seama k ia timp...
mai asteapta si uita. te si mai tarziuwinking

| tukhey23 a răspuns:

Nici o ordine, dar trebuie sa ai rabadare... e om si adminul, nu e masinarie.
eu iti multumeschee hee