| ReusxD a întrebat:

De ce la Mozilla Firefox intru pe mai multe pagini,inchid browserul, si cand intru inapoi am facute poze la paginile pe care am fost.

Răspuns Câştigător
| dyanakitty a răspuns:

Pentru ca iti arata ca si la chrom iti arata ca sa stii ce ai facut adica trecutul :d funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca uiti cum se numsete aceea pagina poate ai iar nevoie de ea si ca sa nu iti faci griji sa o scrii pe undeva si sa uiti sau sa pierzi foaia e acolo.Iti raman chestiile din trecut. Fundita pls?

| νααℓι a răspuns:

Daca ai mozila firefox te pot ajuta eu iti pot face mozila sa arate foarte fain si cand intri sa iti apara pginile tale favorite si sa intri pe ceea ce doresti tu, ai id de mess sau fb ceva ca sa discutam acolo ca sa te ajut!