| coитⁿтρu a întrebat:

Cand intru pe Youtube, se blocheaza browserul(Mozilla Firefox) si in loc de acea sageata(cursor) apare acea mână(ca si cum as accesa un link). Ca sa inchid browserul trebuie ori sa dau restart la pc ori Ctrl+Alt+Delete si EndTask.

De ce se blocheaza?

Răspuns Câştigător
| deavolu a răspuns:

Reinstaleaza browserul saul instaleaza altul

6 răspunsuri:
| stoubiz a răspuns:

Dezinstaleaza mozila, dezinstaleaza Adobe flash player, instaleaza Adobe, instaleaza mozila. Funda; p

| coитⁿтρu explică:

De fapt nu se blocheaza doar de la YouTube. Se blocheaza cand ii vine lui. waiting

| coитⁿтρu explică:

Youtube si Y! Mail. Pana acum pe site-urile astea s-a blocat.

| Elsenior a răspuns:

Am avut o asemenea problema, era de la placa video happy
placa video avea driver incorporat, insa eu i l-am instalat si pe cel de pe cd si aveam aceeasi problema, am rezolvat-o cu dezinstalarea driverului al placii video, dar uite ai putea face altceva :
dai click dreapta pe ecran > proprieties > settings >advanced > selectezi optiunea adapter > proprieties > mergi la sectiunea driver > si apesi pe roll back driver happy
si atunci revine la setarile normale happy, sper ca ti-am fost de ajutor

| 50NOKIA520050 a răspuns:

Nu doar la tine se blocheaza stai linistit...acum vad ca si la mine cand il deschid nu mai pot face nimic la pc. creste procesele la 100% si se blocheaza tot pcul. si mia mai zis cineva ca patzeste la fel o fii ceva de la ei happy reinstaleazatzi mozila si cred ca isi va reveniiwinking

| Randulia_Gonzales_1968 a răspuns:

Https://www.youtube.com/html5

Si dai "Parasiti playerul HTML5 în versiunea de încercare" si ruleaza perfect.