| MisticJoker a întrebat:

De ce localurile, barurile, terasele si mai stiu eu ce.care sunt deschise Non-Stop.au incuietori? adica daca sunt deschise Non-Stop...

Răspuns Câştigător
| Alexandra023 a răspuns:

Poate se mai face un inventar.o dezinsectie laughing

6 răspunsuri:
| gHioo a răspuns (pentru Alexandra023):

Ai dreptatelaughing

| MFShui a răspuns:

De ce pilotii kamikaze japonezi purtau casti de protectie?

| Alexandra023 a răspuns (pentru MFShui):

Ca sa existe intrebari de genu asta. dupa big grin

| MisticJoker explică:

Am fost la o terasa care stiam eu ca e deschisa Non-Stop si am intrebat! chiar astazi.si au spus ceva gen.ca pentru inventar si alte chestii.winking

| Alexandra023 a răspuns (pentru MisticJoker):

Deci...am avut ceva dreptate laughing

| MisticJoker explică (pentru MFShui):

Nu am raspuns la asta. Uite un raspund pertinent dupa parerea mea. Pilotii kamikaze, erau pilotii aia care vroiau sa moara. da` inainte sa moara trebuiau sa indeplineasca o misiune..si cand sareau cu parasuta..sau ce faceau ei. avea nevoie de casca..pentru ca nu ar mai fi putut indeplini misiunea! happy