| robijam a întrebat:

De ce mastile de gaze arata asa de speriat??

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Mie mi se par chiar faine.Presupun ca tine de modul fiecaruia de a vedea lucrurile...
Din moment ce ea acopera fata, individul ce o poarta tinde sa para inuman in ochii unora.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu sunt facute sa fie estetic frumoase ci sa fie folositoare...

| Legionnaire13eme a răspuns:

Dar vrei sa fie roz? Eventual sa aiba si 2, 3 floricele si 2 urechi de iepuras. :d Ce rost are sa fie amuzante daca sunt folosite in grupari militare forte speciale etc? Sau vrei sa joci fotbal cu masca de gaze pe fatalaughing