| DanyXhell a întrebat:

De ce mi-e frica la strand sa sar percop?
Incerc tot timpul da nu am curaj.
FUnda!

Răspuns Câştigător
| DozaDeVise a răspuns:

Pái probabil te gandestica nu cumva sa te ineci sau chestii de genul asta
dacá vezi ca alte persoane sar si nu li se intampla nimic ar trebui sa ti se faca si ti curaj
gandeshte´te doar la lucruri bune
de ex daca te gandestica nu vei mai puttea ieshi din appa...deshi nupre ar trebui sa se intample... doar va veni cineva sa te scoata, doar nu te lasa sa te ineci nuh?¿
nu stiu ce sa´ti mai zic---ai putea sa rogi un prieten sa te ajute daca te ineci---sau sa stea pe´o margine sa te^vegheze^
fundita?¿
mult noroc pentru data viitoare si distractzie placutha :*

1 răspuns:
| thelordoftime a răspuns:

E din cauza ta