| rebeca2011 a întrebat:

Spuneti de ce va este frica! sa vedem cine are curaj!hee hee

Răspuns Câştigător
| Mαdαliηα a răspuns:

De intuneric rolling on the floor... adica ma panichez a. si mi-e frica sa nu pierd persoanele pe care le iubesc x_x de asta mi-e frica cel mai tareworried

8 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Pff de chestiile mici mergatoare cu multe picioruse din alea mici, pff le urasc, ma ia cu panica numai cat imi imaginez. laughing

| SVD a răspuns:

Mie imi este frica de gandaci.ah ii urasc! Nu pot sa ma apropii de ei..nici macar sa ii omor laughing).Aa si de fluturi..stiu ca pare ciudat, dar ma sperie.Tie de ce iti e frica?

| rebeca2011 explică (pentru SVD):

Mie imi este frica de serpi chiar daca sant morti tot mi-e frica de eilaughing

| R0CA19 a răspuns:

De broastele de pamantlaughing))blushing

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Serpi, nici la tv nu pot sa ii vad.

| Andreealaz a răspuns:

Mie imi este frica de tot felul de insecte imense care zboara si de cele care traiesc in pamant. Imi sunt atat de urate... nici moarte nu vreau sa le vad!

| elinutza a răspuns:

De gindaci, serpi, etc si de singuratate.