| WatermanTheWritter a întrebat:

De ce ninge in aprilie?

14 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Deoarece, pentru ca, fiindca internet explorer

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este reluarea din ninsoarea pe decembrie si ianuarie. te bucuri?

| untu a răspuns:

Pentru ca suntem in razboi biochimic si meteorologic! Cineva manipuleaza vremea, (posibil prin metoda HAARP) dar cu ce scop? Probabil vrea sa distruga culturile de pe camp si din gradina,ca sa nu mai avem ce manca si o sa mai fie si seceta cumplita,nici animalele nu o sa mai aiba ce manca,o sa fie foamete si ne obliga sa cumparam produsele (mancarea) din oras prin magazinele mari din import, stricate sau injectate cu pesticide sau modificate genetic ca sa imbolnavim noi de cancere si sa murim! de asta ati vazut ca avioanele care strabat cerul senin imprastiind substante chimice( saruri de aluminiu, bariu, strontiu, etc) prin metoda de geo-inginerie CHEMTRAILS (vezi lahttps://www.google.ro/? gws_rd=cr, ssl&ei=xMT5WKyeN4T_sQH8lZW4CQ#q=inginerie+chemtrails)

| doctorandus a răspuns (pentru untu):

Teorii paranoide ale conspiratiei (cu spume).

| untu a răspuns (pentru doctorandus):

Nu sunt teorii paranoide! Sunt adevarate, vor sa le ascunda poporului si nu vor sa stie si nici sa arate!

| DovleacTurbat a răspuns:

Ca se f@! barbati cu barbati in c@! d-aia ninge- sursa bobonete stand up.

| tehno125482 a răspuns:

Ca asa vreau nori!

| csty45 a răspuns:

Haarp - asa a zis la tv...

| DovleacTurbat a răspuns (pentru csty45):

Foarte interesant inclusiv proiectul Blue Beam.

| Gabrielasnitel520 a răspuns:

Ca sa ne strice noua vacanta.☺☺☺☺

| blodcare a răspuns:

Ninge deoarece un ciclon traversează Romania. Dupa ce a treversat vremea v-a reveni bună, adica saptamana următoare ❄

| RebecaRahelaAbigail a răspuns:

Oamenii sunt rai cateodata si Cel de sus mai pedepseste... happy

| Clorox a răspuns (pentru RebecaRahelaAbigail):

Oamenii sunt inculti cateodata... D'aia ninge!

| lexiploae a răspuns:

Intrebarea e " de cand se taie mielul de Craciun?"