| RazvanBaranguta a întrebat:

De ce ninge atat de mult?

9 răspunsuri:
| Himera a răspuns:

Ingerii urineaza gheata zilele astea. ( nu stiu daca au litiaza urinara, sau doar ciuda pe noi)

| negru30 a răspuns:

Din cauza oamenilor rai - a invidiei - ca unul are o gaina mai mult ca altul - acum uite cum i-a pus Dumneneu sa se ajute unul pe celalalt si sa lase rautatea - cine ajuta acum - omul bogat il ajuta pe cel sarac - nu banii conteaza in viata - OMENIA conteaza

| eandopuncttk a răspuns:

De... dolj sau de mere. de care vrei tu. de aia.
pac pac! m-ai inteles?

| RoxxuInna a răspuns:

Ca sa te miri tutongue
Ninge pentru ca e iarna si iarna ninge.
E logichee hee

| positivity a răspuns:

Buna. =3
- Si eu as vrea sa stiu de ce ninge asa de mult!;-j
Oricum, cred ca va mai ninge ceva vreme.

Pa, pa.

| ktalin2k a răspuns:

De plictiseala ninge

| missClumsy a răspuns:

Te plictisesti? treci si fa teme!

| KiddutsaaD0moX a răspuns:

Ninge.Pentru ca asa vrea Doamne-Doamne...

| paulasweet2000 a răspuns:

Pai asta este ninge.Trebuie sa inteleg si natura.Sunt foarte multe cazuri care se intampla din cauza zapezii dar nu putem schimba asta.(poate primesc funda)