| Annitu a întrebat:

De ce nu imi apare poza de profil? ma chinui de 2 zile s-o pun dar nu s salveaza...

Răspuns Câştigător
| tukhey23 a răspuns:

Da in judecata TPUhee hee

6 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

OanaLS are dreptate - trebuie sa renunti la fotografiile cu rezolutie prea mare ca nu incap - poti sa le modifici dimensiunea in Paint sau in Photophop... In Paint e mai usor. Sau sa alegi alta poza

| Annitu explică:

Asta am de gand sa fachee heelaughing!

| Annitu explică:

Tot nu a aparut...nu merg nici pozele mici:!crying

| sergiu25bc a răspuns:

Si la mine de 2 zile nu imi apare poza de la avatar imi apare doar la slasament, cand dau raspunsuri sau pun o intrebare nu imi apare poza, si inainte imi aparea pozasad

| adi_7507 a răspuns:

Probabil iti zice si motivul pentru care nu o salveaza dar nu ai fost destul de atent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Micsoreaza poza. Poti face asta si cu banalul paintbrush.