| Candace a întrebat:

de ce nu imi salveaza poza de profil de pe TPU? ii dau modificare date profil, incarc poza imi da mesaj ca datele au fost salvate, dar poza tot nu apare! va rog HELP!

Răspuns Câştigător
| LexieG a răspuns:

Asteapta putin, cam 1 zi sau poate mai putin fiindca dureaza pana se proceseaza poza.Asa mi s-a intamplat si mie, va aparea, dar dureaza procesarea din cauza traficului pe TPU.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că durează o zi-două până poza ta va fi aprobată şi până se vor actualiza toate datele. Ai puţină răbdare! Succes.

| WyvernSky a răspuns:

Umm, deci nu iti apare imediat -.- Trebuie sa mai astepti un timp cam vreo 2-3 zile pana se actualizeaza, nu iti face griji va aparea o.o

| mariacris98 a răspuns:

Trebuie sa astepti cateva ore sau cateva zile pana se salveaza modificarile. Nu iti face griji, poza va aparea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce pui poza, trebuie sa astepti cateva ore sau zile, pentru ca adminul sa o aprobe. Bafta.

| DidiLovesYou a răspuns:

Iesi de pe cont si intra iarhappy