| LoLpoZ a întrebat:

De ce nu imi pot gasi un prieten pe FaceBook? Mi-a dat link-ul de la profilul lui si cand am intrat mi-a dat o eroare de genul acesta:
The page you requested was not found
You may have clicked an expired link or mistyped the address. Some web addresses are case sensitive.
Asa i se intampla si lui cand vrea sa intre pe Profilul meu. sad dar chestia e ca nu numai ca nu poate sa intre pe profilul meu si nu poate sa ma gaseasca pe tot FaceBook-ul si nici eu pe el.

2 răspunsuri:
| aaaalexa a răspuns:

Asa am patit si eu cu o prietena, eu cred ca am blocat`o din greseala, s-au ea pe mine thinking nici eu nu stiu sad

| Lavuu a răspuns:

Incearca sa dai un refresh la pagina. funda? happy