| Username1 a întrebat:

This content is currently unavailable
The page you requested cannot be displayed right now. It may be temporarily unavailable, the link you clicked on may have expired, or you may not have permission to view this page.
Return home
Asta imi apare cand intru pe poza mea de profil pe facebook. Ce pot face sa scap de aceasta eroare?

1 răspuns:
| rater1994 a răspuns:

Sa schimbi data si ora de la GMT-ul PC-ului tauhappy.E securitatea acolo de aia nu te lasa.Adica schimba data si ceasul exact cum sunt in momentu tau de fata.