| KimDinca a întrebat:

ieri m am lovit de alta problema la Facebook. Vreau sa postez poze pe grup si nu mai imi da voie, absolut nici o poza pe nici un grup.Imi tot apare: "The content you requested cannot be displayed right now. It may be temporarily unavailable, the link you clicked on may have expired, or you may not have permission to view this page". De ieri nu merge. Poate stie unul din voi sau macar poate i s-a intamplat cuiva!

5 răspunsuri:
| Flavius2106 a răspuns:

Probabil administratorul a setat ca membrii sa nu poata posta poze pe grup, doar administratorii!

| KimDinca explică (pentru Flavius2106):

Pai toata lumea posteaza numai eu nu pot. Multumesc oricum pentru raspuns.

| Flavius2106 a răspuns (pentru KimDinca):

Cu placere!

| christishor a răspuns:

S-ar putea sa te fi blocat cineva din grup sa nu mai postezi ceva, cam asta spune si in acea eroare sa ii spun asa.

| KimDinca explică (pentru christishor):

Mda dar daca eram blocata nu mai aveam voie sa intru pe grup deoarece e grup closed si eu sunt in grup straight face