| chrystyan21 a întrebat:

De ce nu ma lasa facebook sa-mi schimb parola ca am uitat-o? Cand accesez contul imi zice ca: "Contul dvs. nu este disponibil
Rugam sa va logati pe Facebook pentru a rezolva această problemă." De ce oare? Nu mai pot accesa contul de facebook daca nu stiu vechea parola? Ofer funda persoanei care ma ajuta!

1 răspuns:
| ριѕιcυтzα a răspuns:

Contul inseamna ca e fals.nu u la-i creat si nu el are cum merge asa de greu...bine, eu nu vreau funda, poate ca cineva a intrat pe contul dvs! Cu placere, ca vam ajutat daca mai aveti nevoie de mine pe mess 77dana77@yahoo.com id meu va steptam cu drag.