| b3bitsa a întrebat:

Deci nu stiu ce se intampla. Aproximativ de o saptamana am folosit pentru facebook aplicatia TIMELINE REMOVE. Mi s-a parut ciudat profilul cel de dinainte si mi-am dezinstalat aplicatia. Au trecut cateva zile iar acum nu-mi pot accesa contul. Imi apare asa :
Vă rugăm să introduceţi din nou parola
Parola introdusă nu e corectă. Încercaţi din nou (verificaţi tasta caps lock).

Ai uitat parola? Solicită una nouă.

Autentificare ca:

Stergere Timeline
andra. iulya27@yahoo.com

Vedeti si voi ca numele mie schimbat, prietenii nu ma mai gasesc pe facebook, iar cand dau sa-mi schimb parola nu-mi acceseaza emailu. Ce inseamna asta? Pareri va rog.

Răspuns Câştigător
| WhiteMoth a răspuns:

Inseamna ca ti-ai luat adio de la contul de facebook. Sa te inveti minte sa nu mai instalezi toate rahaturile. Daca a trebuit sa rulezi si ceva in PC-ul tau nu doar sa permiti accesul aplicatiei pe FB iti sugerez sa iei un antivirus (recomand avast!) si sa dai o scanare completa cu netul deconectat.

| b3bitsa explică (pentru WhiteMoth):

Am antivirus, chiar avast laughing Dar ma invat minte. poate o sa rezolv totusi ceva. Mersi ocicum!

3 răspunsuri:
| gleta a răspuns:

Nu stiu

| b3bitsa explică (pentru gleta):

Atunci de ce raspunzi? laughing))))