| AnOnIm20202020 a întrebat:

De ce nu merge facebookul? cand scriu facebook imi da o pagina care este sus albastru inchis,este o lupa si scrie opps,va intampla si voua?,dar se mai intampla ca sa dau pe facebook si cand ma audentific iarasi apare pagina aia,ce sa fac? ieri a mers facebookul, fundaaaaaaa!

4 răspunsuri:
| Tsunade99 a răspuns:

Vezi acum. Mie nu mi-a mers acum vreo ora thinking Si stiam ca scrie diferit fata de cum iti scrie tie si cand am intrat sa vad ca sa iti raspund la intrebare ca si mie mi se intampla la fel a mers facebook`ul. Intra acum ca poate merge. Daca nu, asteapta putin si poate merge atunciwinking

| Mădă0611 a răspuns:

Ce disperare cu facebook-ul laughing multora nu le merge, asta inseamna ca nu e de la tine => o sa se rezolve. Mie imi merge.

| Gabita_Gabriela_1996 a răspuns:

Poti da restart la calculator si dupa isi va reveni, cel putin la mine si-a revenit big grin