| ..pYtBulL.. a întrebat:

De ce nu merge sa bag un videoclip in movie maker sa-l editez? Doar poze pot, iar la video zice ca nu il suporta. Vreau sa stiu un program de facut videoclipuri care suporta orice video.

Răspuns Câştigător
| Vladovescu a răspuns:

Incearca Sony Vegas.

3 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Intra aici si descarca K-lite codec, dai pe "Download K-Lite Codec Pack" http://www.free-codecs.com/download/k_lite_codec_pack.htm
Instalezi codecul si acum windows movie maker si windows media player de asemenea iti vor recunoaste formatele video.

| ..pYtBulL.. explică:

Windows media player imi recunoaste videourile dar la maker imi zice ca nu le suporta

| cristiann_1462 a răspuns:

Mersi mult Dannyjj chiar de asta aveam nevoie