| BiancaBaby a întrebat:

De ce nu merge sa ma loghez pe twitter ca sa pot sa comentez o poza?

8 răspunsuri:
| Differentx13 a răspuns:

Ca să te loghezi, mai întâi trebuie să te înregistrezi.

| BiancaBaby explică (pentru Differentx13):

M-am inregistrat

| Differentx13 a răspuns (pentru BiancaBaby):

Și ce îți scrie? Poate nu ai pus parola corectă.

| BiancaBaby explică (pentru Differentx13):

Please enter a correct username and password. Note that both fields are case-sensitive.
Asta scrie dar eu am introdus corect

| Differentx13 a răspuns (pentru BiancaBaby):

Păi acolo scrie că numele sau parola nu sunt corecte. Dă la Forgot Password și scrie adresa de email, îți vor trimite datele corecte ale contului, sper să meargă.

| BiancaBaby explică (pentru Differentx13):

Am dat de 4 ori si le-am primit, apoi am folosit datele primite, dar nimic

| Differentx13 a răspuns (pentru BiancaBaby):

Aa... îmi pare rău, nu știu ce se întâmplă. fă-ți alt contwinking. Succes

| BiancaBaby explică (pentru Differentx13):

Asta e al doilea