| CokoStar a întrebat:

De ce nu merge sa ma loghez?

Răspuns Câştigător
| christina1370 a răspuns:

Unde? pe TPU?
din moment ce ai postat intrebarea logata ca "kary", si nu anonima, cred ca ai reusit.
daca nu poti sa te loghe zi pe alt cont, poate sa fie probabil banat sau asa ceva. In cazul asta ia legatura cu administratorul site-ului si vezi ce se poate face

xoxo

3 răspunsuri:
| Fifylici a răspuns:

Pai esti logatawinking

| marywsbossxxx a răspuns:

Unde? poate e parola scrisa incorect!

| medex3 a răspuns:

Ai reusit in cele din urma.Si mie mi s-a intamplat putin mai devreme; data viitoare cand nu mai merge inchide fereastra si incearca din nou, la mine a mers.