| Vladutz01 a întrebat:

De ce nu pot primi like la poza mea de profil sau alte poze de ale mele, cu SocialBirth Sau AddMeFast?

15 răspunsuri:
| TzaCaNeL a răspuns:

Problema vine de la setarile de confidentialitate. Like-ul e setat doar pentru prieteni.

| Vladutz01 explică (pentru TzaCaNeL):

La setari de confidentialitate la cine poate sa imi vada lucrurili sau unde?

| TzaCaNeL a răspuns (pentru Vladutz01):

Acolo. Seteaza-ti profilul pe public.

| Vladutz01 explică (pentru TzaCaNeL):

O sa incerc acum sa vad voi folositi addme fast sau socialbirth?

| Vladutz01 explică (pentru TzaCaNeL):

Pai aveam setat pe contul meu de dinnainte si atunciu mi-a dat eroarea ..la cine poate sa vada postarrile viitoare e pe public. nu acolo trebnuie dat

| SparkleO a răspuns (pentru Vladutz01):

Deja nu mai inteleg nimic. fii mai precis putin.

| TzaCaNeL a răspuns (pentru Vladutz01):

Nici tu nu prea esti explicit. Folosesc addmefast, dar la profil e de tot rahatul. Nu primesti nimic like/share etc. Doar la pagini si conturi de altceva sunt bune astea.

| Vladutz01 explică (pentru SparkleO):

Ma-m grabit putin cu exprimatul. Vroiam sa spun ca pe contul meu de facebook aveam setat dinainte ca public la "Cine poate să-mi vadă lucrurile?" Si la cine poate sa vada postarile viitoare"

| Vladutz01 explică (pentru TzaCaNeL):

Mi-am adugat din nou o poza la "facebok like post" dar degeaba ca nu am primit nimic si am bagat si cpc 9. si vreau sa te mai intreb ceva, mie nu-mi trebuia addmefast pentru likeuri ..cipt youtube si altele dar cand dau acolo la my sites (am adugat cate video-uri de pe youtube de ale mele) am vazut ca aveam 100 clikuri, dar m-am uitat la videoul la care scria ca am primit 100 clikuri dar am vazut ca nu aveam atatea vizionari? si de ce points-uri imi apar mereu cand aduag ceva cu minus. ma refer la addmefast.

| andrw1929 a răspuns:

De la setarile confidentiale ai o problemawinking

| SparkleO a răspuns:

Doar prietenii iti pot da like.
seteaza-ti profilul sa fie vizibil tuturor...

| Vladutz01 explică (pentru SparkleO):

Si cam unde ca nu mai gasesc?

| SparkleO a răspuns:

Da, la setari de confidentialitate, da acolo. si setezi "toata lumea"

| Vladutz01 explică (pentru SparkleO):

La confidetialitate e doar cine poate sa-mi vada lucrurile si am dat pe public si cine ma poate cauta...

| Vladutz01 explică:

Voi chiar folositi Socialbirt sau addmefast? si mergee la voi?