| masterblaster a întrebat:

De ce nu pot viziona in fullscreen pe nici un site(filme sau clipuri)Funda pentru cel mai bun raspuns! plus sa ma ajute sa reparbig grin

5 răspunsuri:
| masterblaster explică:

Cand dau pe alea imi apare alb pe ecran, la asta ma refeream...scuzati ca am uitat sa mentionez asta

| misskitty a răspuns:

Buna.eu nu am mai intilnit asta.videoclipurile si de pe youtube si de siteurile de stiri au un buton pentru full screen in bara de jos, acolo unde e si volumul si alte butonase.plimba-te cu mose-ul pe bara aia si o sa iti arate ce face fiecare buton

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla asta si nici eu nu stiu cum sa rezolv :-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba browser-ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Right-click on the standard video window (non-full screen).
2. Choose 'Settings...' from the Flash Player's pop-up menu.
3. Uncheck the 'Enable Hardware Acceleration'
4. Click 'Close'.