| Goguletzu a întrebat:

Un site unde as putea viziona filme 3D?

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Chiar ca mi-ai dat teme pentru acasa. oricum nu cred ca modul de transmitere prin internet, adica de conexiune ar permite.chiar as fi curios.bafta!

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Ai pc 3D? NU AI CUM.

| Goguletzu explică (pentru express11):

Smart tv

| Goguletzu explică (pentru express11):

Din cate am vazut dimensiunea unui asemenea film e destul de mare...si daca s-ar putea viziona online, cred ca ai avea nevoie de o viteza maricica pentru a viziona un film 3d....totusi am zis sa intreb happy

| express11 a răspuns (pentru Goguletzu):

Da,fii sigur.meci!

| express11 a răspuns (pentru Goguletzu):

Chiar ca mi-ai dat teme pentru acasa. oricum nu cred ca modul de transmitere prin internet, adica de conexiune ar permite.chiar as fi curios.bafta!