| DoDoCs a întrebat:

De ce nu se aude nimic in cs 1.6?
Am dus pc la reparat, si de atunci nu se mai aude si cred ca in nici un joc nu se mai aude ca nu am mai incercat, boxe n-am, volumul l-am dat la maxim, ce trebuie facut?
funda

3 răspunsuri:
| DeeaLove08 a răspuns:

Daca nu ai boxe cum vrei sa se auda?laughing

| DoDoCs explică:

@Deea, am zis ca intai se auzea, dar se vede ca nu te duce capul.
@aMaToR la nimic nu se auzea, dar am rezolvat...Nu era bagata mufa cum trebuielaughing

| aMaToR a răspuns:

Nu se aude cs 1.6 sau nimic nici muzica. etc? incearca sa reinstalezi cs`ul si poate asa merge