| Panteras a întrebat:

De ce s-au bagat si surveyurile astea ca ma innebunesc si nu stiu cum sa le scot am incercat foarte multe metode dar degeaba dc naiba le-au mai bagat ca multi stiu cum sa le scoata
Care ma ajuta si pe mine in detaliu cu cea ce trebuie sa fac ca sa scap de ele fara sa platesc

1 răspuns:
| Valentin_Valy_1996_7gwz a răspuns:

Din cate stiu. acele survey sunt in format java. ar trebui sa opresti java script din pc tau, sau cauta pe google hackuri pentru asa ceva, care la randul lor iti cere sa completezi un suvey si multe din ele sunt fake.