| Iancu_Alexandra_1996 a întrebat:

Am o mare problema la jocul GTA ViceCity am bagat parola FIGHTFIGHTFIGHT ( toti se bat intre ei inclusiv cu mine ) si nu stiu cum sa o scot! Am incercat sa o bag iar dar nu sa anulat... nu stiu ce trebuie sa fac ca sa scap de ea pentru ca daca incerc sa fac o misiune cu masina sau ceva ma scot din masina si pierd misiunea. Va rog sa ma ajutati. Funda!

2 răspunsuri:
| Karluta_karla_1997 a răspuns:

Nu mai baga parola altadata si cauta pe net

| Iancu_Alexandra_1996 explică (pentru Karluta_karla_1997):

Unde sa caut ca am cautat pana acum... si nu mai fii rautacioasa draguta happy