| anonim_4396 a întrebat:

De ce sclipesc la ora actuala plantele din Barn Buddy? laughing

Răspuns Câştigător
| SCosmin a răspuns:

A da stiu sclipesc pentru ca a modificat jocul acum planta se ofileste in 7 zile.nu se mai ofilesc in 3.Si in plus acum da si mai multa exp can o ei. Daca vrei sa afli conduri la bb, funda!

3 răspunsuri:
| YESname a răspuns:

Nu exista asa ceva in realitate

sunt intr-un joc pe hi5

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa stii...ca si eu am observatbig grinthinking scria ceva de bonusthinking

| PicSiPoc08 a răspuns:

Aha si tu ai vazutlaughinghappy si eu nu am nikio idee dc sklipesc?laughinglaughing