| gumaturboo a întrebat:

Hei TPU

cei ce afirma ca au lucrat in tinerete la zona 51 si spun ca acolo se testeaza tehnologie extraterestra si nave extraterestre ce pot calatori cu viteza luminii sau chiar mai mult de ce nu vin nici macar cu cea mai mica dovada?

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Gen. Emil Strainu a vizitat aceasta baza.Secretul se pastreaza acolo cu sfintenie.O divulgare inseamna moarte. Poti povesti numai ce ti se permite.

| Copac13 a răspuns:

Nu au cum sa o ia ca dupa ce ti-ai dat demisia de acolo nu mai ei nimic si nici in timp ce lucrezi acolo nu iei nimic cu tine acasa daca nai terminat ceva vii inapoi a doua zi si termini dar daca spui ceva te omoara de exemplu dupa rosselvelt (ozn-ul ala care s-a pabusit) oameni care au fost martori si nau vrut sa pastreze tacerea au disparut