| Kiddu a întrebat:

De ce toti baietii inseala cand au iubita?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Nu e corect sa generalizezi.Cu certitudine, iti spun ca nu toti sunt asa. Cei care inseala nu sunt capabili sa-si asume responsabilitatea unei relatii si vor doar: sex, sex si iar sex! Altceva nu stiu sa ceara.

26 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Nu toti inseala. Iar cei care o fac nu sunt mult mai fericiti dupa... Se poate spune ca nu sunt destul de maturi ca sa se stabilizeze si cauta ceva mai potrivit. Totusi de atata ales vor ajunge sa culeaga ce mai ramane... Ma refer atat la baietii care isi inseala prietenele, iubitele cat si la fetele care inseala...

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cei mai multi baieti nu isi inseala iubitele. Infideli sunt cei imaturi care stau cu o fata doar ca sa aiba iubita, nu fiindca ii leaga de ea vreun sentiment sau cei care nu isi mai iubesc partenera si nu stiu cum sa rupa relatia.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Guralivul, nu am patit, am fost norocoasa sa am parteneri foarte buni.

| psiholoaga a răspuns:

Din plictiseala, din curiozitate, ca sa mai varieze (adica sa diversifice.)... Nu toti o fac. Eu cred ca sta in firea oamenilor sa isi doreasca mai multi parteneri. Depinde de fiecare cuplu cum isi reglementeaza asta.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

NU fac chiar toti asa.big grin

mlm
| mlm a răspuns:

Inradevar mai sint si rarietati, dar in mare parte inseala din curiozitate.

assiris
| assiris a răspuns:

De ce toate fetele inseala cind au iubiti?

| kh1ss a răspuns:

Nu toti suntem la fel... :p

| selef a răspuns:

Pentru ca daca nu ar avea iubite, nu ar avea pe cine sa insele.

| Wtf9000 a răspuns:

Pentru ca daca nu au iubita, nu au cum sa insele. Logic.

| ioanaa a răspuns:

Pot sa-ti zic ca mai exista si cateva exceptii, dar din pacate acesta e obiceiul lor, nu le pot gasi o scuza sau o motivatie.Si mai grav e ca si fetele au inceput sa faca la fel... De cele mai multe ori, cei care inseala cauta in alta parte ceea ce nu au, sau sunt plictisiti si vor variatie. ori cine stie ce-o fi in capul lor?!
Important e sa nu judecam pe nimeni, toti gresim la fel de multwinking
pupici.

| sergiu2525 a răspuns:

Pt ca se plictisesc de partener. poti face si tu.

| andi a răspuns:

Assiris nota 10

| andi a răspuns:

Rar persoane perfecte. m-am straduit si eu sa fiu o persoana perfecta, dar nu am reusit...sad

| meioana a răspuns:

...pt ca noi femeile lor ii stresam k proastele si kuta si ei putina linijte in bratzele altorahappy

| bunica a răspuns:

Pentru ca nu au iubita ci doar amica.

| dance4life a răspuns:

1.nu poti insela decat daca ai pe cine insela, logichappy 2.nu toti insealabatting eyelashes Ai avut u ghinionul de a fi inselata de mai multe ori, shai? ...pai cauta la alta ce nu gaseste la tine...cand vrei sa tii un barbat langa tine si numai pentru tine, trebuie sa stii si cum...bafta pe viitorbig grin

| guralivul a răspuns:

Depinde.sunt si exceptii.sunt si femei destule care fac asta. dar cred ca cel mai nasol este sa iubesti 2 persoane cu aceeasi intensitate si sa nu stii ce sa faci, cu cine sa ramai, daca le-ai imbina pe amandoua ar iesi persoana perfecta. din pacate le inseli pe amandoua si in acelasi timp le si iubesti pe amandoua.ai patit brigaela?

Răspuns utilizator avertizat
| flori_8244 a răspuns:

SE SATURA DE PREA MULT BINE. SUNT SI BAIETI DE NOTA ZECE, COMBINATI CU ADEVARATE SCORPII DOMINATOARE. DACA AM ALEGE PERSOANE CARE NE RESPECTA AR EXISTA FIDELITATE.

| ioana_2072 a răspuns:

Nu toti barbatii inseala.Nu putem generaliza. Uneori inseala pentru ca se plictisesc de partenerele lor dar sunt si unii care gasesc ceva ...altfel la alte femei, poate ceva mai placut decat au acasa...Si nu au curajul sa renunte la iubita oficiala sau la sotie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deveniti enervante cu intrebarea asta. Mai variati un pic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca mereu cred ca e mai bine in alta parte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce gandesc baieti cand inseala o fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare... dc la baieti dureaza mai mult s s indragosteaska d o fata? si o fata s indragosthesthe mai repede d un baiat.si tot nu inteleg dc ne insealasad noi ii iubim si ei isi bat joc d noi...

| irina09 a răspuns:

Pt k niciun baiat nu va iubi niciodata o fata cu adevarat! mi-a zis chiar un baiat si...