| BOOBZen a întrebat:

De ce toti considera ca copiilor de 11-12 ani le plac justin bieber, eu nu il suport deloc, si am 11 ani
P. S am scris justin bieber cu litere mici, fiindca asta imi spune vocea "lui" adica eilaughing
dau funda pentru raspuns de care am inteles

Răspuns Câştigător
| shadovv a răspuns:

Din cauza majoritatii persoanelor cu varste cuprinse intre 0 si 20 de ani care dau dovada de imaturitate pe scara societatii.

5 răspunsuri:
| lunarwolf a răspuns:

Mai, noi stim ca nu toti pustanii din ziua de azi [ adica copiii de 11-12 ani, de care zici tu ] il plac pe justin bieber. Dar majoritatea fetitelor sunt mega-turbate dupa el...nu vezi si tu?oh go on
Tu, avand 11 ani, esti in aceeasi oala, dupa parerea poporului.happy

| ΛᄂΣX a răspuns:

Mie nu imi place muzica lui

| Dee_9331 a răspuns:

Se vede ca ai 11 ani :+

| summergirl25 a răspuns:

Nu-ti face griji, si eu am 11 ani si majoritatea colegilor mei nu le place de Justin Bieber! Dar, mie imi place!

| RaduPapa a răspuns:

Justin bieber cand melodii faine dar mai si greseste ca **************