| sweettyyyy a întrebat:

Stiti am vazut pe net, ca scria ceva de Justin Bieber ca nu poate cinta deloc "live", si ca vocea lui este falsificata. Voi ce credeti? Eu as spune ca cam au dreptate`!crying

Răspuns Câştigător
| aly a răspuns:

Nu stiu ce sa spun acum am auzit si eu sunt un fan justin bieber.
funda pentru consolare!

9 răspunsuri:
| iöиi a răspuns:

Saracul rolling on the floor)

| DudaYeah a răspuns:

Saracu de justin sad... pana si fanii lui au inceput sa il critice laughing

| sweettyyyy explică:

@yloveyoujustinbieber pai sigur suna bine aici`! Vocea lui era mai subtire, Acum a mai crescut, sa mai dezvoltat si nu kinta ca inainte.Si in general de azi nu ma mai intereseaza nimic de el`! Traba lui cu curva lui de selena`!

| sweettyyyy explică:

Hmm...l-am schimbat.nu?straight face

| MaraSM a răspuns:

Uite eu nu pot sa te conving sa faci ceva ce nu vrei dar nu cred ca Justin nu ar mai trebui sa aiba fane din cauza Selenei. Pana la urma e viata lui si odata si odata va trebui sa-si faca si el o prietena si poate nici nu o sa fie mult timp impreuna cu Selena.
Eu ti-o spun ca unei prietene ca nici macar Selena nu ar trebui sa te opreasca sa fii fana lui caci cu cat are mai multi cu atat ma bine!
Aaaa si in legatura cu intrbarea este adevarat ca lui justin i s-a schimbat vocea un pic dar asta e daca o mai are si este tot frumoasa si perfecta e bine:X:X:X:X

| AlexTm a răspuns:

Inca un fan inrait a lui Biber :O:O:O:O:O dati-mi va rog un pistol de calibru mare pls crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In legatura cu ultimul raspuns. Atunci, de ce mai ai acest nume?

| summergirl25 a răspuns:

Nu cred ca au dreptate!