| MysticWayz a întrebat:

Va rog frumos explicati-mi si mie ceva, ca nu inteleg si imi fac nervi degeaba. Stiu ca s-a mai pus intrebarea poate, dar nu am vazut niciun raspuns inteligent.
Deci spun de la inceput nu ascult Justin Bieber. Dar nu inteleg de ce toti zic ca e prost, si ca e urat, si multe alte insulte la adresa sa.
Deci eu nu sunt fana, nu ascult Justin Bieber, dar nu pot sa zic ca nu are voce deloc, ca afon nu e, ca daca Usher a ajuns sa cante cu el eu zic, Usher nu ar canta cu orice prost.
Scuzati-mi exprimarea, dar am niste nervi... Deci repet EU NU ASCULT, dar mi se pare ca are voce. Vocea din melodia Baby nici mie nu`mi place sau din alte melodii de cand s-a lansat. Dar l-am vazut la premiile Grammy din anul acesta, si vocea lui mi s-a parut mult mai schimbata.
Deci eu nu ascult Justin Bieber, dar nu am nimic cu el, nu incep sa-l fac in toate felurile. Altii zic ca e urat...pai frate daca ala e urat, boschetarul din cartier cum mai este?
Altii zic ca e gay. Deci frate, asta e cea mai mare tampenia pe care am auzit-o pana acum. De unde le scoateti bai? Chestia asta mi-a provocat o groaza de nervi.
De unde stiti ca e gay? L-ati verificat voi? Deci am inteles, unora nu le place, dar aberatiile astea sunt de copii de 10 ani!
Ma doare si mana cat am scris... dar macar m-am descarcat si eu putin!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Descarca-te pentru ca ai dreptate! La cei 17 ani pe care ii are a atins apogeul este un super star (nici eu nu ascult muzica lui dar nu pentru ca nu imi place - nu ma caracterizeaza) A luat discul de platina in SUA, este nr 1 in multe topuri din lume si la ora actuala, are cel mai vizionat clip de pe Youtube din toate timpurile, are un film biografic 3D, are zeci de concerte in lume, a fost nominalizat pentru Best New Artist şi Cel mai bun album pop vocal la 53 Premiile Grammy, un ziar din Marea Britanie a publicat un raport in care indică faptul că Justin Bieber este mai influent în sfera de social networking decât Barack Obama sau Dalai Lama, si toate astea la doar 17 ani! Este o SUPER VEDETA!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sconcsiş a răspuns:

Chill out, bro. Nimeni nu a zis că e gay. Sau cei care au zis, au greşit
1. E lezbiană
2. Are voce de femeie
3. Ce cântă el nu se poate numi pop, r&b sau alt gen de muzică
4. Nu sunt gay, dar chiar e urât. Are o freză de weirdo şi o faţă de retardat inocent (când îi văd faţa, exact la astea 2 cuvinte mă gândesc)
5. Despre partea cu verificarea, nu are rost. Parcă a fost cu Selena Gomez, iar Selena Gomez e fată. E lezbiană.

| EVERYBODY a răspuns:

@Mhn, sunt de acord cu afirmația "generația contemporană produce rahat contemporan", dar nu ar trebui să incluzi pe toată lumea în categoria asta. Ok, pentru majoritatea fetelor din ziua de azi aspectul contează mai mult decât calitaitea muzicii produse, dar mai sunt și excepții...Și, stai liniștit, oameni geniali ca Jon Bon Jovi, Steven Tyler, Kurt Cobain au și vor avea admiratoare multe generații de acum înainte.

| Doo a răspuns:

Faza este ca,are voce dar sunt multi alti artisti,talentati,cu melodii expresive(melodiile lui sunt banale,fara suparare)care nu primesc aproape nimic si vine hop-top super justin bieber marele idol. Tipic zilelor noastre,cine mai asculta Nirvana, Green day, Guns N roses(si altii)? Aproape nimeni.Majoritatea adolescentilor il asculta pe Super justin bieber.Si nu mi se pare corect!