| fcsb32 a întrebat:

De ce trebuie sa astept atat de mult ca sa-mi fie aprobata o intrebare? Mult insemnand 3 zile. Intampinati aceeasi problema?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dureaza mai mult in weekend fiindca si adminii sunt liberi. Dar dupa ce vei da 30 de raspunsuri bune, la obiect, fara teme sau spamuri, postarile tale vor intra automat.

| Gabry a răspuns:

Cand esti nou pe site, intrebarile iti sunt verificate. Dupa ce vei da 30 de raspunsuri acestea, cat si intrebarile vor fi publicate direct, fara verificare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa 30 de raspunsuri, intrebarile tale vor fi postate autormat. Dar in week-end, trebuie sa astepti pana luni, pentru ca Raluca nu intra si doar ea aproba intrebarile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Toate întrebările şi răspunsurile trec printr-un filtru de siguranţă.
După ce ai postat 30 de răspunsuri în al căror conţinut nu se regăsesc jigniri, atac la persoană, etc. ele vor fi postate aproape instantaneu.
Pa, pa.

Întrebări recente