| Ddgmm a întrebat:

Au mai rămas 6 zile până la bac.Voi cum va descurcati la romana si la ce materie intampinati cele mai multe probleme? Credeti ca mai este timp sa ma pun la punct cu romana? Astept pareri.

5 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Pai acum 40 de zile spuneai ca vei invata 10 ore pe zi.
Ce s-a intamplat, nu te-ai tinut de treaba? Sunt surprins, eu chiar credeam ca o vei face.

| Ddgmm explică (pentru johnnny123):

Poți să dai la sapă in continuare

| johnnny123 a răspuns (pentru Ddgmm):

Din pacate pentru tine, datul la sapă este viitorul tau.

| Ddgmm explică (pentru johnnny123):

Repeți ce am spus eu? nu prea esti inteligent din ce se pare, dar nu ma obosesc cu tarani ca tine...hai termina de săpat la porumb, nu mai sta sa scrii pe site

| johnnny123 a răspuns (pentru Ddgmm):

Ok, succes la bac si ai grija sa nu inghiti vreo albina.