| alexa30 a întrebat:

De ce unele intrebari sunt refuzate?

8 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Pentru ca au continut irelevant, contin spam sau nu sunt puse in categoria corecta.

| Sconcsiş a răspuns:

Pentru ca nu sunt ok. happy adica au ori injuraturi, ori spam etc.

bine, sunt si unele calumea refuzate...straight face

| Libelle a răspuns:

Pai din doua motive:
1-ti-o raporteaza cineva pentru ca ai folosit cacarter irelevant, intrebarea avea continut obscen/ilegal, sau ai facut spam(publicitate), sau nu se intelegea ce ai scris(greseli de gramatica, limbaj de messenger), si pe buna dreptate ti-a fost refuzata.
si
2-cand cineva are ura pe tine si ti le raporteaza din invidie, sau dorinta de e te enerva.
simplu.

| yadora a răspuns:

Depinde de contextul fiecarei intrebari, unele pot avea oaresce conotatii si nu pot fi afisate pe site, iar altele care sunt extrem de vulgare si neaccesibile.

| ancan a răspuns:

Probabil nu sunt incadrate in categoria potrivita

Răspuns utilizator avertizat
| Ѕαяωאאα a răspuns:

Pentru ca au continut obscen sau ilegal, caracter irelevant sau sunt neinteligibile sau spam big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nau raspunsuri pentruu ele