| blue-star a întrebat:

Salut.Se poate sa-mi blocheze contul pe TPU.ro,pentru ca am prea multe intrebari refuzate? Daca da, la cate intrebari refuzate se blocheaza un cont? Cum pot reactiva contul acela?

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu poate să-ţi blocheze contul TPU, indiferent de câte întrebări refuzate ai. Citeşte aici mai multe despre raportare. http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente. Baftă!

| elena a răspuns:

Intrebarea poarte fi blocata ca fiind irelevanta, contul ti-l blocheaza numai unul dintre adminii site-ului si numai daca ai pus sau ai dat raspunsuri mai mult dacat indecente, ceea ce nu este cazul la tine...sau da?

| elena a răspuns:

Vezi ca, una dintre intrebarile puse de tine pe site suna cam asa "cum pot sa-mi sterg contul de pe TPU?", ma gandesc ca poate adminul la dorinta ta ti-a blocat contul...am verificat, nu ai intrebari si raspunsuri indecente.

| CARMENCITA a răspuns:

Observ ca nu te-au suspendat.Citeste pe site care sunt conditiile si incearca sa-i intrebi poate iti raspund. Mie nu mi-au raspuns, dar la cati intra pe site nu ma mir.Contul se reactiveaza dupa 30 de zile, dar cica trebuie sa le spui. Daca respecti regulile nu te suspenda.Imi para rau mai multe nu stiu decat ce-am citit pe site.Sunt curioasa daca-ti raspunde un administrator sau expert tupu.

| blue-star explică:

Nu mi-a blocat nimeni contul am intrebat doar asa