| Cristina788 a întrebat:

De ce unele rockeritze sunt atrase si de fete dar si de baieti? daca este pe aici o rockeritza sau o fata bisexuala! de ce credeti ca va plac si fetele?

2 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Eu sunt rockerita,dar sunt straight laughing Pai,cele care se manifesta asa(adolescentele) o fac pentru a atrage atentia, pentru a explora, pentru a fi cool si rebele.Ele nu inteleg de fapt ce implica bisexualitatea sau homosexualitatea.De multe ori,dupa putin timp se plictisesc si revin la baieti sa zic asa laughing Intradevar, exista si cazuri reale, dar palesc in fata nr de adolescente ahtiate dupa "coolitate" laughing Aceasta e opinia mea.

| Black_Deea_1998 a răspuns:

Eu sunt rockerita dar nu sunt bisexuala ce pot sa-ti spun este ca multe fete sunt atrase de altele ptc le gasesc pur si simplu atractiva...nu au un motiv anume sau poti deveni bisexual de la o varsta frageda si nu-ti dai seama poate sa inceapa sa-ti placa fete cu timpul si sa nu observi sunt intlnite diferite cazuri...