| anonimusanonimuslolus a întrebat:

Buna TPU sunt fata si am 13 ani, pe mine ma excita foarte tare lesbienele si fetele care danseaza sexy... Cateodata as vrea sa ma frec de una stiti voi ca in filmele alea cu lesbiene! Dar in relatia sentimentala adica ( cand ma indragostesc) ma indragostesc de baieti, adica imi plac baietii nu fetele! Fetele ma excita doar cand se freaca una de alta... In concluzie, sunt bisexuala sad?

PS: Eu am sentimente pentru baieti nu pentru fete!

9 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Mai bine te-ai apuca de scoala si ai lasa filmele pentru adulti. Nu te grabi sa intri in viata de adult, ca nu e deloc asa de roz cum ti-o imaginezi. Sunt multi cei care ar da orice sa fie niste copii nevinovati.

| pietrean a răspuns:

Nu poti fi bisexuala,daca ai "sentimente pentru baieti,nu pentru fete", "ma indragostesc de baieti,adica imi plac baietii, nu fetele". Chiar tu, singura, ti-ai raspuns!
Ale tineretii, valuri.
La varsta ta, cartea ar trebui sa fie singura"excitatie"! ESTE?

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

In oricare dintre noi exista putina homosexualitatea asa ca nu are de ce sa te mire asta, nu te mai lasa luata de val iar cand te apuca acel de apropiere mergi si fa un dus rece dus rece dupa care uitate in oglinda si intreba-te ce vrei, dupa cum ti-a mai zis cineva esti la inceputul pubertatii, trei prin peroada de maturizare si orice vezi ti se pare mai ciudat deoarece minte o ai inca de copil dar trnasformare de la copil la matur te face sa vezi altfel lucruruile si din cauza asta ti se pare ciudat, lasa deocamdata filmele porno si sexy pe mai tarziu si axeaza-te pe altceva, spre exemplu unde te-ai vedea peste 10 ani?

| Captoresque a răspuns:

Alo copilu`, du-te și tu pe la școală și lasă filmele astea pentru noi ăștia mai mari.

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Nu te mai uita asa mult la filme pentru adultilaughing

| CristianGrigor1986 a răspuns:

Stai relax! Esti str8.Treci acum printr-o perioada foarte activa fiziologic.Tot corpul tau e intr-o adevarata baie de hormoni. Poate ca acum treci printr-o perioada mai ciudata, dar nu exista o fata pe lumea asta care sa nu fi avut fantezii sexuale cu o alta fata. Oricum, esti abia la inceputul pubertatii, asa ca nu te apuca sa incerci sa testezi ce-ti trece tie prin cap.Ai rabdare sa mai cresti si dup-aia, daca tot crezi ca tipele sunt 'hot' poti sa incerci sa vezi cum e.

| szivarvany a răspuns:

Nu cred ca esti este doar o dorinta pentru altceva ceva nou pur si simplu atractie sexuala ca de ex cand ai un iubit il iubesti dar te uiti la alt barbat la piscina asta nu inseamna ca vrei sa fii cu el...

| papucel1234 a răspuns:

Esti bisexuala daca te simti atrasa de fete, onsa iti ia ceva timp sa te obisnuiesti cu ideea asta ca esti diferita, este ceva mai greu dar dupa te vei acomoda