| Katherineeeeeeee a întrebat:

Intrebare pentru baieti : va plac fete slabute sau cu forme?
si va plac fetele cu buze mai groase? ce credeti despre ele?
funda

Răspuns Câştigător
| ForeverWarrior a răspuns:

Slabute si cu buze groase, combinatia perfecta!

6 răspunsuri:
| raducanumihaela a răspuns:

Baietzii vor multe

| ItDoesntMatter01 a răspuns:

Pai no, o fata slabutza nu e pe placul meu, dar nici cea foarte foarte,, medie sa zic {si buze,, nu groase, subtiri si fine!}funda?

| ღtuweetyღ a răspuns:

Off..off..nenumarate preferintelaughing

| thelasthero a răspuns:

Ne plac fetele slabute dar nu foarte slabute. Ne place sa arate bine si sa aiba forme. Buzele trebuie sa fie moi si carnoase.Mie personal nu imi plac cele foarte groase

| BunikuuxD a răspuns:

Poi si slabee si cu formestraight face Buze mai subtirii....Eu despre fete cred ca unele sunt mai fitoase palea nu le suport in rest sunt oK ma rog mai au ele defecte dar cine nu arewinking

| BunikuuxD a răspuns:

Poi...Noua de obicei ne plac cele cu forme dar depinde de exemplu mie imi place si slabe si cu forme laughing Infine... fetele cu buze mai subtirii parerea mea si eu cred ca fetele sunt oK ma rog in afara de cele fitoase! Inrest sunt okhappy