| AnonymousCadrar a întrebat:

De ce viata este conceputa dintre sclavi si bogati? Sclavii muncesc pana la epuizare pentru a intretine oamenii bogati, in timp ce oamenii bogati se folosesc de sclavi si cand sclavul nu mai este bun il arunca la cosul de gunoi fara remuscari. In timp ce prostituatele si cele care fac onlyfans castiga enorm de multi bani. Societatea este nedreapta iar nedreptatea cauzeaza oameni furiosi tristi si depresivi plini de ura si de invidie.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"nedreptatea cauzeaza oameni furiosi tristi si depresivi plini de ura si de invidie"

mai sus, te-ai descris pe tine?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Hopa hop. Prima întrebare este tendențioasă. Care viață? Cine o concepe așa? Se pare că d-ta. De ce asta? Apoi sari de la doctrina ta dogmatică și problematică, la onlyfans, de parcă ar fi legătură între ele. Mai puțin ulei și iese salată de cuvinte.