| GrellSutcliff a întrebat:

De la un timp incep sa visez ca omor oameni. am visat prima oara ca am omorat o femeie, a 2a oara un barbat si a 3a oara pe domnu profesor de kinetoterapie.si ca apoi le ascun cadavrele. dar nu sunt prinsa. oare ce inseamna?[acum ceva timp m`am uitat la un documentar cu femei care omorau anumiti oameni.] apropo.si nu stiu cum ii omor. ca cadavrele nu au nici o vanataie. nimic. dc visez asta?

22 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pentru că te uiţi la filme interzise pentru varsta ta! Ori ai imaginaţia foarte bogată şi ne "torni" nouă acum gogoşi!

| noktambul a răspuns:

Du-te si te culca! Culca-te ca sa dormi laughing Si nu mai posta tampenii pe TPU! Mai bine incearca sa te visezi cu Brad Pitt laughing

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Elianna are dreptate.
Acum ce vrei sa-ti zicem noi,de unde sa stim?
Sau ce,te gandeai ca poate devii vreo criminala?
Sunt vise,te-ai gandit mult la documentarul ala, ti s-o fi parut fascinant si tu probabil noaptea, adormi cu gandul la el.

| Kanghu a răspuns:

Posibil sa fie de la acel documentar. Sunt doar vise, insa daca te tulbara, te streseaza, te sperie sau nu te poti odihni bine din cauza asta cel mai bine apelezi la un psiholog.

| roxanarooxy a răspuns:

Te uiti prea mult la filme

| ChocaholicBi a răspuns:

Poate ca ai avout o anumita suparare sau poate ca filmul accela te-a socat/speriat.
Daca visele vor continua mai bine vei vizita un psiholog.

| GrellSutcliff explică (pentru ChocaholicBi):

Mie chiar mi-a placut. nici gand sa ma fi speriat sau socat rolling on the floor)

| Katherineeeeee a răspuns:

Ai o minte diabolica:X ca ameawinking

| GrellSutcliff explică (pentru Katherineeeeee):

=]]] ura =]] in sfarsit am gasit o fata ca mine =]] hey. vrei sa fim prietene?batting eyelashes

| Katherineeeeee a răspuns (pentru GrellSutcliff):

Daaaalove strucklove struck

| GrellSutcliff explică (pentru Katherineeeeee):

Bine. iti dau id`u meu prin msg privatwinking

| Katherineeeeee a răspuns (pentru GrellSutcliff):

Okylove struck

| GrellSutcliff explică:

Da nu e vorba de documentaru ala[chiar mi-a placut :Xbig grin] mi se pare k inainte de documentar mi s`a intamplat asta

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Tu vezi cum faci sa nu ramai corijenta ca iti da maica-ta tot documentare.

| Anna1999 a răspuns:

E posibil sa fii prea stresata sau cv de genu.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Nu te mai uita la filme/documentare de groaza

| MGBV11 a răspuns:

Visele sunt vise si nu reflecta/influenteaza cu nimic realitatea.

| neverletmego a răspuns:

Nu te mai uita la chestii din astea. Cu timpul o sa uiti si n-o sa mai viseziwinking

| Dimas a răspuns:

Cred ca prea mult te-ai gindit la documentarul alahappy
la mine la fel a fost numa-i ca eu numaram

nu te mai gindi la asta si va fi cum trebuiehappy

| craist a răspuns:

Prea multe filme de groaza ori ceva probleme personale happy

| deveritas a răspuns:

Vreau si eu numele documentarului.

| GrellSutcliff explică (pentru deveritas):

Parca se numea Femei Criminale sau ucigase. cauta si tu. nici nu mai stiu