| jaklinestyles a întrebat:

De mult timp vreau sa-mi decorez camera! Dar nu am nicio idee.Adica,totul e dezorganizat......as vrea sa-mi dati niste idei cam cum as putea aranja camera mea in as mod ca sa fie totul mai organizat?!

2 răspunsuri:
| supradozadenebunie5 a răspuns:

Este camera ta ar trebui sa stii ce iti place tie sa ti-o faci asa cum iti doresti tu nu dupa gusturile altora, cel mai usor este sa te inspiri dupa net asociezi ce gasesti acolo cu imaginatia ta si va iesi ceva frumos.