| biank98 a întrebat:

De pe ce site pot descarca teme/jocuri/imagini/sonerii pentru telefon?

7 răspunsuri:
| CrazySunshine a răspuns:

Buna! www.zedge.net du-te acolo sus n cotu ldin dreapta da si dai pe select phonealegeti tellu pe care il ai si dai select phone dupia dai downloads si apoi wallpeapers or themes si gasesti teme nu sunt sigura ca undele telefoane nu sunt compatibile dar sigur gasesti restul. Succes! :bd

| kRyStY_1411 a răspuns:

De pe www.google.ro sau de pe www.emobil.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.zedge.com :D aici poti sa iti creezi proprile teme pentru tel :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.mobile9.com

| BoGdAnBeSt a răspuns:

Mobile9.com si getjar.com