| purplerainbow a întrebat:

De plictiseala si ca ploua afara sad, m-am gandit sa va pun niste intrebari, bineinteles pentru cine vrea sa raspunda!
1. Cum te cheama?
2. Unde locuiesti?
3. Care este trupa ta preferata? Dar cantaretul/cantareata?
4. Daca ai putea sa iti indeplinesti 3 dorinte, la care te-ai gandi pentru prima data?
5. La ce te gandesti acum?
6. Ce ai vrea sa se schimbe in viata ta?
7. Care este filmul sau serialul tau preferat?
8. Care este idealul tau in viata?
9. Ce zodie esti?
10. Daca ai putea sa te nasti(din nou) dar in alta tara, ce tara ai alege?
Multumesc pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Bună purplerainbow! Chiar mă plictiseam şi chiar îmi place să răspund la chestionare.Răspunsurile mele:
1.Păi,nu-ţi spun cum mă cheamă, dar numele meu de la adresa de e-mail este Rose.
2. Într-un oraş micuţ din judeţul Arad, într-un bloc la etajul 4.
3.Trupă preferată n-am, dar cântăreţul meu preferat este
Dan Bălan. love struck
4.Aşi vrea să am şi eu un iubit! Da, aşa e. Mintea mea merge doar la prostii.Sincer aş avea ogrămaaadă de dorinţe.
5.La Dan Bălan.
6.Sincer,nu prea ştiu, dar în orice caz minim 70% ar trebui să se schimbe.
7. Teresa
8.Cu asta m-ai cam pus pe gânduri.Idealul meu? Descrierea asta ar putea fi muuuult mai lungă.În primul rând aş vrea ca ceilalţi să aibă asupra mea măcar perceperea pe care o au despre mine utilizatorii TPU. Aş vrea să reuşesc să îmi dezvălui adevărate personalitate. Să fiu eu! Mai departe: Aş vrea să fiu o cântăreaţă sau o secretară, să am mulţi bani(nu de alta, dar chiar aş vrea să am şi eu nişte haine mai...şi muuulte)şi bineînţeles iubire.Deci dac-ar fi după mine aş fugi în lume şi mi-aş crea o nouă personalita(cea reală de fapt). Ahhh, ce tare! Idealul meu:Să fiu admirată!(pe motive reale)
9. Peşti
10. N-aş vrea să mă nasc în altă ţară, dar cel mai mult mi-ar plăcea să locuiesc la munte. Iar dac-ar fi să nu fie la munte, cred c-aş zice America.
Mulţumesc de chestionar! Acum ce-ar fi să răspunzi şi tu la întrebările puse?

16 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

1. Nickname-ul meu spune totul;

2. Motru, orasul fantoma ( asa ii zic eu );

3. Pf.nu am. adica sunt prea multi artisti si prea multe trupe de calitate in preferintele mele muzicale, deci sunt nehotarat;

4. Sa traiesc intr-o lume mai buna;

5. La o plimbare prin natura;

6. Mi-ar lua ceva timp sa zic...

7. N-am. preferabil o emisiune de divertisment;

8. Sa fac ceva incat sa las in urma mea o amintire placuta;

9. Scorpion;

10. China.

| Florinaa14 a răspuns:

Florina
Deva/Romania
Jonas Brothers/nu prea stiu
1.Sanatate,copilaria de la 6 ani in jos,si iubire
Acum ma gandesc la ziua de maine
Nimic nu vreau, sunt multiumita cu ce mi-a dat Dumnezeu laughing
Serialul: Nini, filmul Mr bean
Nu prea stiu
Varsator
in Paris

| YiaSwimsInTheWater a răspuns:

1.Cum te cheama? Ioana
2. Unde locuiesti? Cluj
3.Care este trupa ta preferata? Dar cantaretul/cantareata? trupa:30stm si cantareata:christina perri
4. Daca ai putea sa iti indeplinesti 3 dorinte, la care te-ai gandi pentru prima data? nu stiu thinking dar probabil prima dorinta ar fi sa iau note bune la scoala
5.La ce te gandesti acum? ma gandesc daca mai am inghetata in congelator laughing
6.Ce ai vrea sa se schimbe in viata ta? nimic momentan
7.Care este filmul sau serialul tau preferat? la filme am prea multe preferate dar la seriale este ''Heroes''
8.Care este idealul tau in viata? pe plan profesional sa am un job din care se castiga bine, iar pe plan sentimental... nu m-am gandit
9.Ce zodie esti? Pesti
10. Daca ai putea sa te nasti(din nou) dar in alta tara, ce tara ai alege? Norvegia sau Irlanda

| purplerainbow explică:

Multumesc pentru raspunsuri si o sa raspund si eu la intrebari!
1. Diana
2. Bucuresti
3. Pai imi plac mai multe si nu prea as putea sa aleg.
4. Pai in mod clar, prima mea dorinta ar fi sa iau note foarte mari la examenele nationale, a doua, sa intru la ce liceu imi doresc, iar a treia, sa mai am inca 1000000. de dorinte care sa mi se indeplineasca big grin
5. Pai pot sa zic ca acum nu ma gandesc neaparat la ceva anume, ci la mai multe...
6. Pai nu cred ca as vrea sa se schimbe ceva in viata mea acum.
7. Pai filme preferate am mai multe, iar serialele mele preferate sunt Ghost Whisperer, Gossip Girl si Friends.
8. Sa ajung un arhitect de succes si sa contruiesc multe monumente importante.
9. Rac (iubesc apa)
10. Cred ca as alege Anglia, deoarece este o tara pe care mereu am vrut sa o vizitez, si pentru ca sa pot "sa ma nasc" intr-o tara care vorbeste o limba internationala.

| LoveSelena a răspuns:

1. Cum te cheama?-Carla

2. Unde locuiesti?-Iasi

3. Care este trupa ta preferata? Dar cantaretul/cantareata?-Pussycat dolls si jonas.Am multi

4. Daca ai putea sa iti indeplinesti 3 dorinte, la care te-ai gandi pentru prima data?-pai chiar nu stiu, dar ultima ar fi sa mai am inca un infinit de dorinte

5. La ce te gandesti acum?-la ce scriu

6. Ce ai vrea sa se schimbe in viata ta?-nu stiu

7. Care este filmul sau serialul tau preferat?-narcisa salbatica

8. Care este idealul tau in viata?-iar nu stiu

9. Ce zodie esti?-facioara

10. Daca ai putea sa te nasti(din nou) dar in alta tara, ce tara ai alege?-spania sau Italia

| monikablondie a răspuns:

1.Monica
2.Bucuresti
3.Trupa preferata... Akcent, iar cantareata:Avril Lavigne
4.Prima,sa am persoana iubita langa mine,A doua sa am sanatate eu, impreuna cu familia si toti prietenii mei iar a treia sa imi permit sa plec intr-o vacanta cu toti membrii familiei, toti prietenii si persoana pe care o iubesc
5.La persoana iubita (cam multe lucruri despre acea persoana, nu? big grin )
6.As vrea sa se schimbe ceva din punct de vedere al dragostei
7.Ezel...film turcesc deoarece este o poveste deloc comuna, pe care n-am mai intalnit-o in niciun film.
8. Vreau sa ajung la Liceul George Cosbuc si sa devin profesoara de engleza
9.Sunt pestoaica (la fel ca Einstein laughing )
10. Turcia :X

| LoveYou_6409 a răspuns:

1. Alle
2. Timisoara
3. Escape the fate /Ozzy Osbourne
4. Sa fiu un pic mai slabahee hee
5. La baitul pe care il iubesc
6. Prea multe ca sa le enumar aici
7. Nu am timp de asa ceva
8. Habar nu am
9. Capricorn
10. Japonia; X

7.

| andutza_1067 a răspuns:

1.Andreea
2.Campulung moldovenesc
3. Ellie White[cantareata mea preferatalove struck]
4.sa am inca 1000 de dorintelaughing
5.la nimictongue
6.nimic
7.Ghost[film preferat]
8.hm.
9.sagetator
10.Frantalove struck
n`ai pentru ce:*

| Gumã a răspuns:

1.Guma/Cristina
2.Brasov/Romania
3.Rise Against
4.Sa am tot ce imi doresc
5.La mai multe
6.Relatiile
7.entourage
8.Pe cunostinte
9.Capricorn (nenorocit)
10.America

N`ai pentru ce

| Diana_6198 a răspuns:

Buna:*big hug

1-Diana:*
2-Buzau.
3-hi-cu.Adela popesculove struckbig grin

| LiceeancaBella a răspuns:

1.Bella
2.Suceava
3. 3 Sud Est; Alex Velea
4.Prima data as vrea sa dau timpul inapoi sa repar greselile
5.La raspunsuri laughing
6.Lumea
7.Twilight
8.Sa devin spioana.
9.Berbec
10.Ierusalim.

| Lullabies a răspuns:

1. Raluca
2.Brasov/ Romania
3.nu am o trupa preferata, dar canteretul preferat este Eminem
4.sa am tot ce-mi doresc
5.la persoana iubita
6.prietenii si mai multe lucruri...
7. Turn it up 2
8.Berbec
9. Thailanda

| Robert92 a răspuns:

1. Cum te cheama?
Robert

2. Unde locuiesti?
Bucuresti
3. Care este trupa ta preferata? Dar cantaretul/cantareata?
Greu de zis...nu am o trupa preferate, ci mai multe favoritehappy
cantareata - Aubrey ashburn.
4. Daca ai putea sa iti indeplinesti 3 dorinte, la care te-ai gandi pentru prima data?
- As vrea sa iau Bacu hihi happy
5. La ce te gandesti acum?
- La raspunsuri
6. Ce ai vrea sa se schimbe in viata ta?
- Nimic.
7. Care este filmul sau serialul tau preferat?
- Supernatural.
8. Care este idealul tau in viata?
- Pe plan profesional,sa fiu in stare sa ma intretin pe mine si pe familia mea, iar pe plan sentimental, pur si simplu sa am o familie.(dar nu acum laughing )
9. Ce zodie esti?
- Fecioara
10. Daca ai putea sa te nasti(din nou) dar in alta tara, ce tara ai alege?
- America sau Canada.

| Alexandra_6947 a răspuns:

1.Alexandra
2.Ploiesti
3.greu de zis...
4.sa locuesc in alta tara
5.la raspunsuri si la un baiat...
6.multe...
7.iubire si onoare
8.nu stiuthinking
9.LEU
10.AMERICA-LOS ANGELES happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heiii. big hug

1.Denisa [e cel mai nasol nume everr!]
2. Bucuresti
3.Trupa Cinema Bizarre; Cantareata Lady Gaga.cred laughing
4.Bani, bani si. inca o mie de dorinte laughing
5.La ciocolata =p~
6.Mama!
7.Serial: Pretty Little Liars si multe altele; Film: Insidious
8. Sa am o slujba bine platita, cum ar fi sotie de miliardar laughing, sunt o materialista nemernica :-

| denisa2803 a răspuns:

Si eu ma plictisesc fooarte tarehappysi mi-ar face placere sa raspund acestor intrebari:
1.Denisa
2.In Bucuresti
3.Jennifer Lopez; Lmfao; DJ Bl3nd etc; DJ Unk...
4.Pai prima dorinta.persoana pe care o iubesc sa nu ma mai faca fitoasa.a 2a.sa am o viata fericita si a 3a.la 18 ani sa plec cu cele mai bune prietene pe o insula departe de ochii lumii si sa stam acolo ceva timp si sa am cea mai tare petrecere
5.Paai.daca m-a iubit cu adevarat
6.Sa nu mai existe persoane care sa imi faca rau
7. Jurnalele vampirilor; Jennifer's Body
8.Sa reusesc sa le arat celorlalti adevarata mea personalitate,sa fiu ori manechin, fotomodel, stewardesa sau designer si sa am multi bani.sa am toti prietenii langa mine, sa fiu fericita si sa am o viata perfecta!
9.Varsator
10.Argentina